English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Museum Apartment

Praha


Museum Apartment
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Těšit se můžete na kompletně zrekonstruovaný byt s 5 ložnicemi, 3 koupelnami a krásně zachovanými původními architektonickými prvky ve 2. patře udržovaného klasického bytového domu bez výtahu. Budova se nachází v atraktivní lokalitě přímo u Václavského náměstí. Samozřejmostí je připojení k Wi-Fi, televize se satelitním příjmem či počítač. Parkety, vysoké stropy, protihlukové polstrované vstupní dveře, plynový kotel.

Umístění:

Užívejte historické centrum města. Naším typem je procházka Královskou cestou – prohlídková trasa historickým centrem, po níž se kdysi ubíraly korunovační průvody českých králů a královen, začíná na Náměstí Republiky u Obecního domu a končí u katedrály sv. Víta na Pražském hradě. Cesta staletími kolem paláců, domů, chrámů a dalších památek všech stavebních slohů měří necelé tři kilometry. 

Poblíž apartmánu se nachází supermarket, restaurace, kavárny či bary.

 

 

Ubytování:

Vkusný interiér tvoří 5 samostatných ložnic s jednolůžky a ubytovací kapacitou pro až 14 hostů. První z ložnic je typu en-suite – s koupelnou (sprchový kout, toaleta), ve vstupní hale se nachází dvě další koupelny (se sprchovými kouty, pračkou) a tři samostatné toalety. Hostům jsou zde k dispozici ručníky, toaletní potřeby, fény, žehlička, žehlící prkno atd.

Stravování:

Přímo z haly vede vstup do společenské místnosti s jídelním stolem a funkční kuchyňkou zařízenou lednicí, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou, rychlovarnou konvicí, toastery a kvalitním kávovarem značky Nivona a jako pozornost pro Vás lahodná káva a čaj.

 

Pokud ale dáte přednost ochutnávce místní gastronomie na naší ulici, ve vzdálenosti 55 m od domu se nachází oblíbená Restaurace Husinec s venkovní terasou, kde výtečně připraví pro Vás nejen českou kuchyni ale i husí či kachní speciality.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz