English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Little Tom Apartments

Praha


Little Tom Apartments
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Zcela nové apartmány Little Tom jsou na skvělém místě! Na výbavě a designu apartmánů jsme si dali opravdu záležet. Je nám jasné, že o vašem zážitku rozhodují právě detaily.

Umístění:

Výborné spojení do centra - zastávka tramvaje číslo 9, která jede do centra, je jen minutu cesty od apartmánů. Na Pražský hrad se dostanete za 15 minut skvělou procházkou přes Petřínské zahrady. Máte rádi relaxaci v přírodě? V blízkém okolí apartmánů najdete tři velké parky. Znáte Vltavu a pražskou Náplavku? Na pulzující a romantické nábřeží se dostanete za pár minut. A pokud chcete nakupovat, pár minut od apartmánů najdete jeden z největších pražských obchodních domů - OC Nový Smíchov.

Ubytování:

Na výbavě a designu apartmánů jsme si dali opravdu záležet. Je nám jasné, že o vašem zážitku rozhodují právě detaily. Každý apartmán je vybaven novým a pohodlným nábytkem, kuchyní se všemi spotřebiči, minibarem, velkou koupelnou a samozřejmě televizí. Na tu ale nebudete mít čas... věřte nám. Na recepci najdete ochotný personál, který se postará o vaše pohodlí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz