English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL METAMORPHIS

Hotel Metamorphis

Praha


Hotel Metamorphis
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Metamorphis nabízí luxusní čtyřhvězdičkové ubytování v centru Prahy a  nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí v blízkosti Václavského náměstí.

Hotel nabízí ubytování v 12 pokojích, vč. apartmá a suite, které jsou vkusně situovány v původní historické budově. Pokoje jsou vybaveny veškerým komfortem, některé z nich nabízí také výhled na Ungelt a Týnský chrám. Hotel nabízí restauraci „Vabene“. Možnost parkování v prostoru hotelu.

Umístění:

Hotel Metamorphis se nachází v samotném srdci Prahy. Staroměstské a Václavské náměstí jsou vzdáleny pouhých pět minut chůze. V okolí hotelu je nespočet restaurací, barů a nákupních příležitostí.

Ubytování:

Metamorphis nabízí ve svých pokojích překrásné ubytování v historickém centru Prahy včetně luxusních aprtmá/suite. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou/vanou a WC. Možnost přistýlky na vybraných pokojích (postýlka pro dítě na požádání zdarma k dispozici).

Součástí kažého pokoje je satelitní televize, klimatizace, minibar, telefon s přímou linkou, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů, internet Wifi/ nebo LAN zdarma.

Nesspreso kávovar na pokojích, čaj zdarma.

O doplňkové služby můžete požádat na recepci - jsou připraveny právě pro Vás (praní, žehlení, nabídky okružních jízd, tranfery apod.)! Navštivte naše stránky a vyberte si jednu, nebo všechny z nich! http://www.metamorphis.cz/.

Recepce s nonstop službou nabízí individuální a profesionální přístup ke každému hostovi.

Parkování možné v hotelu.

Ubytování zvířat je možné po předchozí domluvě s hotelem: 10€/noc.

Stravování:

Snídaně na pokoji v ceně pokoje

Restaurace otevřena 7:30 - 23:00

Letní zahrádka - duben až říjen
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz