English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel International Prague - SNÍDANĚ A PARKOVÁNÍ ZDARMA DO 30.11.2020

Praha


Hotel International Prague - SNÍDANĚ A PARKOVÁNÍ ZDARMA DO 30.11.2020
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel International **** je česká národní památka a významné konferenční centrum až pro 1.200 návštěvníků. Nachází se v rezidenční čtvrti Praha-Dejvice, nedaleko letiště Václava Havla a v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Starého Města. Hotel International je vynikající volbou nejen pro pořádání konferencí a společenských akcí, ale i pro privátní cestovatele. Jsme rádi, že můžeme poskytovat  prvotřídní úroveň služeb v celém hotelu. Našich 278 pokojů, včetně Tower Suite, poskytují veškeré pohodlí, které byste očekávali od prestižního 4-hvězdičkového hotelu. Restaurace Symphonie, Harvest a Armstrong Bar jsou k dispozici našim hostům a nabízí vysokou úroveň a kvalitu služeb.

Hotel International**** patří mezi největší konferenční centra v Praze - Kongresový sál, propojený zároveň s rozsáhlou a klidnou zahradou, a 14 dalších jednacích místností pojmou celkově až 1 200 osob.

Hotel poskytuje vysokorychlostní internet zdarma nejen v prostorách lobby, ale i ve všech pokojích. Parkoviště pro hosty se nachází přímo za hotelem. Mezi další služby nabízené klientům patří plně vybavené fitness centrum, sauna, solárium a obchod se suvenýry. Parkování vozů je zpoplatněno.

 

Ubytování:

Hotel International poskytuje ubytování v 278 pokojích typu Standard, Business Superior, Superior, Executive a Tower Suite. Všechny pokoje jsou prostorné, mají individuálně ovládanou klimatizaci, satelitní TV a vysokorychlostní internet. 

Stravování:

Restaurace Symphonie & Armstrong Bar jsou k dispozici našim hostům a nabízí vysokou úroveň a kvalitu služeb.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz