English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartments 39 Wenceslas Square

Praha


Apartments 39 Wenceslas Square
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartments 39 Wenseslas Square jsou situovány v centru Prahy s dobrou dostupností mnoha pražských památek. Ubytování je poskytováno v prostorných plně vybavených apartmánech s vlastní koupelnou. Parkování za poplatek na přilehlém místě. Wifi připojení k internetu samozřejmostí. 

Umístění:

Apartmány se nacházejí v samém centru Prahy s dobrou dostupností mnoha památek, jako je Václavské náměstí, Národní muzeum, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem a mnoha dalších. V okolí najdete spoustu restaurací, kaváren, obchodů, navštívit můžete divadla, muzea, či si zajít na koncert. 

Ubytování:

K ubytování jsou připraveny 4 apartmány (2x čtyřlůžkový a 2x šestilůžkový, jeden s možností přistýlky). Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem s varnou deskou, lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a kávovarem. K dispozici je také kabelová TV s plochou obrazovkou, psací stůl, trezor, bezplatné WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem a pračkou se sušičkou.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla. V bezprostřední blízkosti apartmánů je bezpočet obchodů, restaurací i kaváren.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz