English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Pobřežní

Praha


Apartmán Pobřežní
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán Pobřežní je zařízen s důrazem na pohodlí našich hostů, tento komfortní apartmán tvoří vstupní chodba s koupelnou a toaletou, obývací pokoj propojen s kuchyní a vstupem do dvou oddělených ložnic. Relaxaci nabídne moderní sedací souprava a u snídaně můžete posedět u prostorného jídelního stolu.

 

Umístění:

Apartmán Pobřežní sídlí na atraktivní adrese v rezidenční čtvrti Karlín, moderního centra restaurací a barů.  V secesních budovách a bývalých továrnách se zde nachází mezinárodní restaurace, vinárny a nezávislé galerie. Zároveň příjemnou procházkou třeba ulicí Na Poříčí se dostanete pěšky za 20 min. na Staroměstské náměstí. Cestou za zastávku rozhodně stojí Obecní dům, nejznámější secesní stavba Prahy, či Prašná brána na Nám. Republiky.

Ubytování:

Kompletně zařízený apartmán nabízí ubytování pro až 8 osob. Byt disponuje 2 ložnicemiobývacím pokojem s propojeným s kuchyní, Wi-Fi připojením, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, další samostatné WC, ručníky, fénem, sprchovými gely a šampony.

Stravování:

Apartmán Pobřežní má ve svém vybavení zařízenou kuchyň. Vybavení kuchyně zahrnuje indukční varní desku, lednici, pračku, myčku nádobí, kvalitní kávovar na zrnkovou kávu a rychlovarnou konvicí. Trendy čtvrť Karlín ve které se apartmán nachází, či blízké centrum města nabízí mnoho restaurací různých zaměření.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz