English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Opletalova 9

Praha


Apartmán Opletalova 9
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Moderní apartmán Opletalova 9 nabízí 5 ložnic s pohodlnými postelemi, úložnými prostory a en-suite umyvadly, 2 koupelny se sprchou a 2 samostatné WC. Společenským zázemím apartmánu je obývací pokoj vybaven rohovými sedacími soupravami, proskleným jídelním stolem se židlemi, stolkem s počítačem, kuchyňským koutem s kvalitními spotřebiči. Zdi obývacího pokoje i ložnic jsou zde vkusně dekorovány barvitými lustry v ArtDeco stylu.

 K vybavení apartmánu patří Wi-Fi internet zdarma, kvalitní kávovar značky Nivona pro přípravu šálku lahodné kávy, pračka, sušák, myčka na nádobí, žehlící prkno se žehličkou, skládací dětská postýlka, mobilní ventilátory, fény na vlasy, toaletní potřeby, zásoby zrnkové kávy, kávových kapslí či čajů a mnoho dalšího. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. 

 

 

 

 

Umístění:

Apartmánu Opletalova 9 máte v pěším dosahu všechny významné historické památky Prahy. Opletalova ulice ústí na Václavské náměstí, kam se pohodlnou pěší chůzí dostanete za několik málo minut, ke Staroměstskému náměstí s majestátním Týnským chrámem a orlojem to máte pak za 15 min (1,3 km) pěšky. Pokud se vydáte z Václavského náměstí nahoru, opačným směrem dojdete k nově zrekonstruované budově Národního Muzea, kde se můžete při prohlídce stálé expozice Momenty dějin, kochat novými interiéry nebo shlížet na panorama města z nově otevřené kopule Muzea.

Ubytování:

Všech 5 ložnic lze připravit dle přání pro jednotlivce či páry, najdete zde noční stolky s lampičkami, en suite umyvadla a úložní prostory pro Váš komfort. Na pokojích také najdete stojánkové ventilátory, fény, na oknech jsou zde závěsy umožňující regulaci denního světla.

Stravování:

V obývacím pokoji najdete kuchyňku s lednicí s mrazákem, indukční varnou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustrem a oblíbeným kávovarem značky Nivona k přípravě lahodné kávy jako z kavárny. 

 Pokud dáte přednost procházce do centra, čeká na Vás řada kvalitních restaurací s nabídkou české i mezinárodní kuchyně.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz