English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Opletalova

Praha


Apartmán Opletalova
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Prostorný apartmán Opletalova je situován v 1. patře historické budovy na Novém městě, zařízený v Antik stylu má pro hosty připraveny čtyři ložniceobývací pokoj se sedací soupravou a jídelním stolem, plně vybavené kuchyňské zázemí, halu s místností pro kuřáky3 koupelny se sprchovým koutem a designováni obklady, 4 toalety.

K vybavení apartmánu patří Wi-Fi internet zdarma, kvalitní kávovar značky Nivona pro přípravu šálku lahodné kávy, pračka, sušák, myčka na nádobí, žehlící prkno se žehličkou, skládací dětská postýlka, mobilní ventilátory, fény na vlasy, toaletní potřeby, zásoby zrnkové kávy, kávových kapslí či čajů a mnoho dalšího. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Uvedená cena je pro 9 osob.

Umístění:

Apartmánu Opletalova máte v pěším dosahu všechny významné historické památky Prahy. Opletalova ulice ústí na Václavské náměstí, kam se pohodlnou pěší chůzí dostanete za 9 minut (700 m), ke Staroměstskému náměstí s majestátním Týnským chrámem a orlojem to máte pak za 15 min (1,3 km). Pokud se vydáte z Václavského náměstí nahoru, opačným směrem dojdete k nově zrekonstruované budově Národního Muzea, kde se můžete při prohlídce stálé expozice Momenty dějin, kochat novými interiéry nebo shlížet na panorama města z nově otevřené kopule Muzea.

Ubytování:

Všechny ložnice lze připravit dle přání pro jednotlivce či páry. První a čtvrtá ložnice jsou typu en suite – tedy s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. K dalším dvěma ložnicím náleží další samostatná koupelna s toaletou.

Stravování:

V hale apartmánu najdete kuchyň s lednicíindukční varnou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustrem, kávovarem či elektrickým napěňovačem mléka do kávy.

Pokud se vyberete na procházku do centra, čeká na Vás řada kvalitních restaurací s nabídkou české i mezinárodní kuchyně.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz