English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán TC

Tachov


Apartmán TC
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán TC se nachází v Tachově a poskytuje ubytování až pro 6 osob v moderně zařízeném apartmánu. Hosté mají vstup také na balkón s pohledem do vnitrobloku. Parkování přímo u apartmánu. Wifi připojení k internetu.

Umístění:

V Tachově a okolí se lze věnovat turistice a cyklistice. Za návštěvu stojí Tachovský zámek nebo jedny z nejzachovalejších městských hradeb u nás. Můžete si zajít do krytého bazénu nebo na koupaliště, zahrát si tenis, minigolf nebo bowling. V zimních měsících je zde v provozu lyžařský areál na Vysoké, který je vhodný jak pro začátečníky, tak zkušené lyžaře. 

Ubytování:

Apartmán se skládá z ložnice s manželskou postelí, dvou samostatných lůžek, v obývacím pokoji je pohodlná rozkládací pohovka, TV s plochou obrazovkou, velký vybavený kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, varnou deskou. K apartmánu patří 2 koupelny se sprchovým koutem a vanou. 

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla, hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyňskou linku v apartmánu. V okolí se nachází několik restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz