English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Stříbro > Hotel Alexander

Hotel Alexander

Stříbro


Hotel Alexander
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí kapacitu 51 lůžek - 24 pokojů.

1. patro - pokoje typu DeLux a rodinné pokoje. 2. patro - pokoje typu standart. Můžete si u nás vybrat pokoje dle různého typu ubytování i ceny.

Pokoje jsou vhodné jak pro firemní klientelu, tak pro rodiny s dětmi a turisty, kteří třeba jen projíždí a hledají cenově dostupné ubytování.

Umístění:

Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.

Ubytování:

Každý pokoj nabízí WIFI Internet, který je zahrnut v ceně pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, trezorem, vlasovým fénem.

Stravování:

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů v salonku s výhledem na náměstí a historickou radnici, jejíž známá zvonkohra každou celou hodinu zpříjemňuje pobyt ve Stříbře.

Dále je Vám k dispozici lobby bar od 00.00 do 24.00 hod. Pro obědy a večeře Vám rádi doporučíme výborné restaurace v blízkosti hotelu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz