English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Wellness Hotel Chalupa

Prášily


Wellness Hotel Chalupa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Wellness hotel CHALUPA je nově zbudovaný objekt uprostřed botanické zahrady s výhledem na výběh s americkými bizony a Prášilský potok.

Nabízíme ubytování v nadstandardně vybavených čtyř dvoulůžkových pokojích a čtyř dvoupokojových apartmá se 4 lůžky s celkovou kapacitou 24 lůžek.

V objektu naleznete vlastní restauraci jen pro ubytované hosty (v současné době nabízíme pouze snídaně), kterou je možné využít i jako společenskou místnost. Bazén s délkou téměř 20m s 12 masážními tryskami, protiproudem, masážním chrličem a vyhřívanou lavicí. V suterénu je možné využít parní aroma kabinu a finskou saunu. U objektu je možné parkovat na parkovišti hlídaném kamerami.

Ubytování:

Na každém pokoji naleznete WC se sprchovým koutem, minibar, trezor, TV, WiFi a vlastní balkón.

Dvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem a balkónem. Každý pokoj je vybaven LCD televizí, trezorem, minibarem a fénem.

APARTMÁ

Čtyřlůžkové dvoupokojové apartmá s velkou rozlohou a balkónem. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, dvojumyvadlem a WC. Pokoj je vybaven TV, minibarem, trezorem a fénem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz