English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Plzeň > Hotel U Pramenů

Hotel U Pramenů

Plzeň


Hotel U Pramenů
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pro hosty je k dispozici celkem 20 dvoulůžkových pokojů, 16 Standard pokojů, 2 Business pokoje a 2 apartmány netradičního stylu v klidném prostředí. Pokoje nabízejí komfortní ubytování se vším, co patří ke standardu first class. Ve dvoupatrovém hotelu Vám dále nabízíme možnost regenerace v hydromasážní vaně i odpočinku ve finské sauně.

Umístění:

Hotel se nachází v nejstarší plzeňské čtvrti Roudná. Nedaleko od centra města, ale přesto již v klidné oblasti mimo dopravní ruch. Nedaleko od hotelu je možné navštívit unikátní soustavu Boleveckých rybníků, které jsou vhodné na krásné procházky, koupání, ale i cykloturistiku. Pro sportovní vyžití poslouží i tenisové kurty v blízkosti hotelu. Snadno se dostanete také do plzeňské Zoologické a botanické zahrady, která stojí za návštěvu. Blízkost centra Vám umožní bez problémů navštívit všechny významné pamětihodnosti města Plzně.

Ubytování:

Nabízíme 16 Standard pokojů, které jsou dvoulůžkové, na výběr jsou s oddělenými a manželskými postelemi. Na některé z pokojů je možnost přidat přistýlku. Dále jsou k dispozici 2 Business pokoje, kde se nachází prostorná předsíň, která umožňuje i pracovní jednání. V apartmánech je možno ubytovat jednu až čtyři osoby, jednotlivé místnosti jsou odděleny dveřmi. Host si může vybrat, zda chce pokoj s vanou či sprchovým koutem. Na Business pokoji je možno využít rohovou vanu. Pokoje jsou odlišně a originálně laděny do různých barevných odstínů. Některé pokoje jsou s terasou.

Stravování:

Mistři kuchyně sestavili pro Vás jídelní lístek české i mezinárodní kuchyně, ze kterého si vždy vyberete tu pravou specialitu na snídani, oběd či večeři, kterou si můžete vychutnat v restauraci netradičního designu nebo hotelové zahradě. Široký výběr lahodné kávy Segafredo, teplých nápojů, zmrzlinových a ovocných pohárů, dezertů a domácích dortíků, chutných a rychlých snecků, příjemná hudba, denní tisk, to vše Vám nabízí klidné prostředí naší hotelové kavárny. V teplých měsících provozujeme venkovní restauraci v naší hotelové zahradě. Vlastníme vinotéku s kvalitními moravskými víny, která je největší odrůdovou vinotékou v Plzni.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz