English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel TREND

Plzeň


Hotel TREND
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Trend nabízí celkem 36 pokojů, kapacita hotelu je 70 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou (se sprcho nebo vanou), TV, internet připojení, telefon, minibar, trezor, prac. stůl, předsíň. Hotel je vybaven bezbariérovým přístupem. V nabídce pokojů jsou pokeje typu, jednolůžkový, dvoulůžkový s manželskou postelí, dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky, trojlůžkový pokoj, apartmán pro dvě i pro 4 osoby, svatební apartmán a pokoj s masážní vanou. recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně.

Umístění:

V blízkosti hotelu se nachází  nákupní centrum Plaza, multikino, Avalon Business Center, historické centrum města Plzně, divadla, galerie, muzea a pod.

Pilsner Urquell pivovar, Techmánie, Zoo, Dinopark ... všechny tyto atrakce jsou dostupné procházkou cca. 20 min. a nebo autem cca 5 min.

Stravování:

garni hotel - snídaně formou bufetu

lobby bar - káva, čaj, chlazené alkoholické a nealkoholické nápoje, snacky (oříšky, chipsy, mandle, croassanty)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz