English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Plzeň > Hotel ASTORY

Hotel Astory

Plzeň


Hotel Astory
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tento rodinný 4hvězdičkový hotel stojí v centru Plzně, přímo u Plzeňského Prazdroje. Hotel poskytuje ubytování v elegantních, klimatizovaných pokojích s bezplatným připojením k internetu.

Hotel Astory má všechny pokoje vybavené dřevěným nábytkem na míru. Najdete v nich také satelitní TV, minibar a koupelnu s fénem.

Astory provozuje kavárnu, která podává nápoje a zákusky. V létě mohou hosté stolovat na zahradě.

Fitness & Wellness klub, vzdálený 100m od hotelu, provozovaný partnerskou společností, nabízí na požádání saunu, parní saunu a masáže.

Všechny hlavní zajímavosti města včetně pivovarského muzea a synagogy jsou v pěší vzdálenosti.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Plzeň.

Hovoříme Vaším jazykem!

Umístění:

Metropole Plzeňského kraje nabízí vše, co potřebuje návštěvník ke spokojenému pobytu: velké množství památek, muzeí, divadel, galerií, velkou zoologickou a botanickou zahradu, atraktivní rekreační místa v přírodě, možnosti pro sportovní aktivity a v neposlední řadě spoustu příležitostí k ochutnání slavného plzeňského piva.

Stravování:

Hotel nabízí příjemné posezení v hotelové kavárně v přízemí hotelu. Podává se zde pravá pražená káva s domácími zákusky a dalším občerstvením.

Kavárna otevřena každý den od 09:_00 - 21:00h.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz