English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Sněženka

Nýrsko


Chalupa Sněženka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupu Sněženka najdete v obci Blata na Šumavě. Částečně zrekonstruovaná chalupa nabízí stylově zařízené pokoje, ve kterých se může ubytovat až 6 osob. Ubytování se nachází na kopci – naskytne se vám krásný výhled do údolí na lesy a louky. Majitelé mají nedaleko koňskou farmu, na které jsou pořádány projížďky na koních, poté je možné přespání v krásném srubu s výhledem na Nýrskou přehradu. V okolí najdete v každém ročním období mnoho aktivit.

Umístění:

Okolí ubytování stejně jako celá oblast Šumavy nabízí mnoho příležitostí pro trávení volného času. V létě můžete podnikat výlety na vrcholy Velký a Malý Ostrý, k Černému a Čertovu jezeru nebo na rozhlednu Markétu. Pokud máte rádi historii určitě navštivte katakomby v Klatovech a Domažlicích nebo hrady Kašperk a Velhartice. V zimě je samozřejmě v okolí nespočet lyžařských areálů se sjezdovkami různých délek a obtížností, lyžovat můžete i pod umělým osvětlením. Pro milovníky bílé stopy jsou připraveny desítky kilometrů běžkařských stop. Mnoho zážitků si můžete odnést i z nedalekého Německa nebo Rakouska.

Ubytování:

Kapacita chalupy je 6 osob. Najdete zde plně vybavenou kuchyň, jídelnu, 2 ložnice (2 + 4 osoby) a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Využít můžete i terasu se zahradním nábytkem a grilem.

Stravování:

Jídlo si můžete připravit v plně zařízené kuchyni, která je součástí chalupy. Restauraci najdete v nedaleké obci Nýrsko.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz