English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Modrásek

Kašperské Hory


Hotel Modrásek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Modrásek disponuje 10 pokoji v hlavní části budovy a jedním apartmánem, který je částečně přizpůsoben vozíčkářům a má samostatný vchod ze zadní části hotelu. Celková kapacita hotelu je 34 pevných lůžek, z rozkládacích gaučů lze připravit až 8 přistýlek. V hotelu je pouze snídaňová restaurace. V okolí hotelu naleznete spoustu restaurací, kde si můžete vybrat z nabídky tradičních českých jídel až po speciality cizích kuchyní. V přízemí hotelu hned vedle recepce je salonek s krbovými kamny a velkou televizí, tedy posezení pro cca 20 osob. Dále se v přízemí nachází wellness a dětská herna. V prvním patře je snídaňová restaurace a v oddělené části chodby se nalézají 3 pokoje. Dalších 6 pokojů se nachází v druhém patře. Za hotelem je malé nádvoří s posezením a nově vybudovaným parkovištěm pro hotelové hosty zdarma. Po celém hotelu je zdarma wifi připojení.

Umístění:

Kašperské Hory jsou nejvýše položené gotické město v Čechách a nachází se v blízkosti horního toku řeky Otavy. Nad městem se tyčí známý Hrad Kašperk.
Kašperské Hory jsou součástí románů Karla Klostermanna jehož otec zde působil jako lékař a několik let byl i starostou.
V současné době jsou Kašperské hory také známé natáčením seriálu Policie Modrava.

Ve volném čase můžete navštívit historické památky, prozkoumat krásnou přírodu využitím turistických a cyklistických tras, v zimním období si můžete zalyžovat nebo vyrazit na běžky.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, vysoušečem vlasů, ručníky a osuškami a samozřejmostí jsou také základní toaletní potřeby. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi, proto zde nechybí ani možnost zapůjčení dětské postýlky, vaničky, přebalovacího pultu, a dokonce i nočníků. To vše je k zapůjčení zdarma, jen je nutné vybavení předem při objednávce zamluvit. Na každém pokoji je TV, hotelová lednička a rychlovarná konvice.

Stravování:

Snídaně
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz