English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Dlouhá Ves > Hotel Annín

Hotel Annín

Dlouhá Ves


Hotel Annín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel celoročně nabízí ubytování jak pro soukromou, tak firemní klientelu.  Zajišťuje špičkový servis, stylové pokoje, klidnou lokalitu v těsné blízkosti Kašperských Hor. Nabízí ubytování ve 22 komfortních pokojů a čtyřech mezonetové apartmánech, dále pak jedno- až čtyřlůžkové pokoje s půvabným výhledem. Hostům je k dispozici parkoviště v areálu hotelu zdarma, wifi zdarma, vstup do wellness centra (bazén,turecká pára, vířivka pro 5 osob, relaxační místnost) meeting room a další služby. Wellness hotel Annín se pyšní útulnou restauraci, kde si můžete vybrat z místních specialit jako je například annínský pstruh či světové kuchyně. Wellness Hotel Annín se stal vítězem Czech Hotel Awards 2013 v kategorii wellness & spa v Plzeňském kraji i v celkové kategorii hotel roku v Plzeňském kraji.


Umístění:

Nově vybudovaný Wellness Hotel Annín se nachází na okraji CHKO Šumava ve stejnojmenné obci. Několik kroků od hotelu protéká křišťálově čistá řeka Otava. V blízkém okolí si přijdete na své, ať už rádi lyžujete, běháte, jezdíte na kole, chytáte ryby, chodíte na túry, navštěvujete památky (hrady, muzea, galerie) nebo sbíráte houby a borůvky. 

V okolí Wellness Hotelu Annín vedou více či méně náročné trasy za nejlepšími místy Šumavy. Chcete vědět, která to jsou?

Sklárna a brousírna v Annínu (0 km)

Muzeum motocyklů (7 km)

Židovská synagoga v Hartmanicích (9 km)

Hrad Kašperk (9 km)

Muzeum Šumavy (9 km)

Povydří (10 km)

Zřícenina Pustý Hrádek (11 km)

Rozhledna Svatobor (13 km)

Zámek Hrádek u Sušice (14 km)

Zámek Mokrosuky (18 km)

Klostermannova rozhledna (20 km)

Zámek Žichovice (20 km)

Zřícenina hradu Rabí (20 km)

Rozhledna Jezerní slať (21 km)

Prášilské jezero (21 km)

Zřícenina hradu Velhartice (23 km)

Zřícenina tvrze Zavlekov (27 km)

Zámek Horažďovice (29 km)

Zámek Vimperk (30 km)

Špičák na Šumavě (32 km)

Čertovo jezero (33 km)

Rozhledna Pancíř (36 km)

Černé jezero (38 km)

Ubytování:

 Pokoje jsou obložené dřevem a vkusnými látkami, nábytek je z masivního dřeva. K dispozici jsou jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybaveny antialergickými přikrývkami a polštáři, koupelnou se sprchovým koutem, telefonem, trezorem, minibarem, LCD televizí se satelitním příjmem. Součástí všech pokojů je také balkon nebo lodžie. Originální architektura umožňuje propojit více pokojů a vytvořit tak komfortní rodinné apartmány. 

Stravování:

V hotelu se nachází  stylová restaurace s nabídkou čerstvých ryb, grilovaného masa nebo lokální i mezinárodní kuchyní. V ceně ubytování je snídaně formou bohatých švédských stolů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz