English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Eldorado

Chanovice


Chalupa Eldorado
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Eldorado se nachází v obci Černice a poskytuje ubytování až pro 14 osob v chalupě s vlastní westernovou hospodovou, vyhřívaným venkovním bazénem, zahradou s posezením a ohništěm. Na pozemku se nachází také teepee. Celý pozemek je oplocený. Parkování přímo u chalupy. Wifi připojení k internetu zdarma.

Umístění:

Chalupa se nachází v obci Černice, nedaleko Horažďovic, a nabízí skvělou situační polohu pro mnoho venkovních, letních i zimních aktivit. Mezi ně patří například: Koupání v bazénu, nedaleký Horažďovický aquapark, Koupaliště a plavecký stadion ve Strakonicích, rybaření, Jízda na koni, Houpací sítě, altánek nabízející letní posezení, cyklostezky, lyžování, sáňkování, běžkaření, vycházky do šumavské přírody, prohlížení památek: (nedaleké hrady: Rabí, Kašperk a Strakonický hrad), Boubínský prales, zřícenina hradu Velhartice, Černá věž a kostel v Klatovech.

Ubytování:

Celková kapacita chalupy je 12 lůžek a 2 přistýlky. K dispozici je dvoulůžkový apartmán, čtyřlůžkový apartmán se dvěma přistýlkami a šestilůžkový apartmán. Všechny mají vlastní kuchyňský kout a koupelnu se sprchovým koutem a WC. Na zahradě možno pronajmout venkovní teepee s kapacitou 8 osob.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla, hosté mají k dispozici kuchyňku přímo v apartmánu. Obchod a restaurace jsou vzdálené 800 m od chalupy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz