English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Vernířovice 89

Vernířovice


Chata Vernířovice 89
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Vernířovice se nachází na klidném místě v centrální části Jeseníků. Budova je obklopena malebnou přírodou. Chata se pronajímá celá a ubytovat se zde může až 19 lidí. Kromě plně zřízeného interiéru chalupy je vám k dispozici i terasa s posezením, venkovní bazén nebo dětské hřiště. Okolí skýtá mnoho příležitostí k trávení volného času. V létě můžete podnikat výlety po horách nebo relaxovat u bazénu. V zimě zde najdete ráj pro všechny lyžaře.

Umístění:

V zimním období najdete v okolí mnoho sjezdovek různých délek a obtížností. Nejbližší lyžařský areál je vzdálen 200 metrů od chaty. Na své si přijdou i milovníci bílé stopy, pro ně jsou zde upravovány kilometry běžeckých stop.

Relaxovat můžete na termálním koupališti ve Velkých Losinách nebo v lázních Karlova Studánka, kde si můžete užít bazény, sauny nebo masáže.

Okolní příroda vybízí k pěší a cyklistickým výletům. Po značených stezkách se můžete vydat například na Praděd, k unikátní vodní elektrárně Dlouhé Stráně nebo na Červenohorské sedlo.

Po celý rok jsou okolní lesy plné lesních plodů.

Ubytování:

Chata disponuje celkem 19 lůžky v 5 ložnicích. Najdete zde plně vybavenou kuchyň, dvě koupelny s toaletou. Součástí jedné z koupelen je sauna. Nechybí ani společenská místnost s krbem, barem s výčepem, satelitní televizí, audio vybavením a společenskými hrami.

Stravování:

Stravu si můžete připravit v perfektně vybavené kuchyni, která je součástí chaty. Ve vzdálenosti 200 metrů od objektu najdete chatu s celodenním stravováním.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz