English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Horská chalupa Everel

Ostružná


Horská chalupa Everel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Horská chalupa Everel nabízí útulné ubytování v Ostružné, Jeseníkách. 

Ubytovací kapacita činí 23 míst - ta jsou rozmístěna do 6 pokojů (1 x pětilůžkový, 1 x dvoulůžkový,2 x trojlůžkový, 2 x čtyřlůžkový). V chatě také najdete WC (celkem 3x), 2x sprcha, umývárna, dále je k dispozici plně vybavená kuchyň. Pokud se nechcete o jídlo starat, je možnost využít restaurace SKI LAND, která je vzdálená asi 300m a nabízí službu rozvozu obědů. Obchod je asi 5 minut pěšky od chaty.

V chalupě najdete také velkou společenskou místnost pro 23 osob, ale také další místa, kde můžete posedět v menších skupinkách. Chalupa má dobrou dostupnost autem, zaparkovat můžete přímo u ní na vlastním parkovišti až pro 10 aut, v blízkosti se nachází autobusová i vlaková zastávka.

V létě můžete využít terasu s možností menšího táboráku nebo grilování. K dispozici je zahradní nábytek.

Chalupa je nekuřácká. Povoleno domácí zvíře, pes malá rasa (větší po domluvě). Přímo za chatou vedou schody do Norského potoka.

Umístění:

Chalupa Everel v zimě?

V zimím období můžete využít 3 velmi blízká lyžařská střediska: Ostružná, Petříkov, Ramzová v dosahu cca 2km od chalupy, zajíšťující dobré lyžařské podmínky pro začátečníky i pokročilé. Přímo k chatě je možnost objednání skibusu do Petříkova (zdarma).

V případě zájmu můžeme zajistit výuku lyžování a snowboardingu.

Samozřejmostí jsou upravené běžkařské terény (Paprsek, Šerák...).

 

Chalupa Everel v létě...

V létě nabízí okolí Ostužné lehčí, ale také obtížnější terény pro cyklisty a pěší turisty. Přímo okolo chaty vede např. turistická trasa na Šerák, nebo cyklotrasa Ostružná-Branná. V Petříkově si můžete vyzkoušet bobovou dráhu a na Ramzové horské minikáry.

Nabízíme také možnost pořádání školních cyklistických kurzů a sportovních soustředění.

Ubytování:

 V chatě také najdete WC (celkem 3x), 2x sprcha, umývárna, sauna, dále je k dispozici plně vybavená kuchyň.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz