English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

THEATRE HOTEL

Olomouc


THEATRE HOTEL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tak jako každá dobrá divadelní hra, i pobyt v Hotelu Theatre  je skutečný zážitek. Hlavní roli tu máte vy, naši hosté. Vysoká úroveň služeb, vkusné prostředí a mnoho doplňujících aktivit uspokojí každého, kdo touží po výjimečném místě. Pokud hledáte maximální komfort nebo se plánujete trochu rozmazlovat, splníme vám to. Vaše spokojenost je naší prioritou. Přátelský personál se postará o to, abyste si pobyt u nás náležitě užili. Také díky tomu se můžeme směle řadit do nejvyšší kategorie čtyřhvězdičkových hotelů.

Vybírat si můžete z celkem 16 pokojů STANDARD a 4 apartmá JUNIOR SUITE, kde najdete veškeré pohodlí. Jistě vás potěší vzdušný prostor pokojů o výjimečné rozloze, jednoduchý design, kvalitní materiály i bohaté vybavení.

Na perfektní servis 24 hodin denně se můžete spolehnout. Naše pokojová služba nespí, stejně jako recepce, kde jsme vám k dispozici nonstop. V celém hotelu můžete zdarma surfovat na bezdrátovém internetu, postaráme se o vaše zavazadla, taxi nebo vám zajistíme průvodce. Pokusíme se pro vás zařídit zkrátka vše, co budete potřebovat.

O bohatý program u nás nebudete mít nouzi. Náš hotel je součástí RESORTU HODOLANY. Díky tomu najdete pod jednou střechou také moderní ENTREE RESTAURANT, uklidňující SCENE WELLNESS a vzrušující GO4GAMES CASINO.

Těšte se z kvalitních materiálů, nápaditých doplňků a bohatého vybavení. Zažijte příjemně zařízené pokoje a užívejte si každou minutu, kterou u nás strávíte. Zajistíme vám veškeré pohodlí a postaráme se o to, aby váš pobyt měl úroveň.

Umístění:

Theatre Hotel se nachází 1 km od vlakového nádraží.

Ubytování:

POKOJ STANDARD

Šestnáct vzdušných pokojů s velkými oddělenými i manželskými postelemi. Samozřejmostí je úprava pro invalidy. 

Všechny standardní pokoje jsou vybaveny následujícím:

Klimatizací, Wi-Fi připojením, LCD TV, Koupelnou se sprchou, WC, fénem, širokou nabídkou kosmetiky, Nespresso kávovar, Trezor, Papuče, Župany, Mikroflanelová deka, Minibar se širokou nabídkou nápojů a malého občerstvení (konzumace za poplatek)

APARTMÁ JUNIOR SUITE
Čtyři apartmány v nejvyšším patře hotelu vám dají všechen komfort, který potřebujete. Na 70 m2 si užijete ložnici s obrovskými postelemi oddělenou od salonku, dvě WC a mramorem obloženou koupelnu. 

Všechny pokoje typu apartmá Junior Suite jsou vybaveny následujícím:

Klimatizací, Wi-Fi připojením, LCD TV, Koupelnou se sprchou i vanou, WC, fénem, rozšířenou nabídkou kosmetiky, Druhé oddělené WC, Nespresso kávovar, Trezor, Papuče, Župany, Mikroflanelová deka, Minibar se širokou nabídkou nápojů a malého občerstvení (konzumace za poplatek)

Stravování:

Pro jedinečného hosta jedinečnou nabídku. To je poselství RESTAURANTU ENTREE. Nechejte se unést unikátním konceptem inspirovaným přírodou, který Vás zavede do světa divadla, ale i rostlin a nerostů. Ve spojení s neotřelým interiérem a profesionálním servisem si každý host naplno vychutná nezapomenutelné gastronomické zážitky.

Výjimečné pojetí RESTAURANTU ENTREE Vás uvítá v ojedinělém prostoru otevřené kuchyně se živou zahradou. Přírodou se nechalo inspirovat i nabízené menu, které se pod vedením šéfkuchaře Přemka Forejta stává překvapivým zážitkem. Kombinace jedinečných jídel z čerstvých surovin spolu s vlastními nápoji a pečlivě vybranými víny dostane každého hosta restaurantu do gastronomických výšin.

V případě zájmu o večeři či oběd v restauraci ENTRÉE, doporučujeme vytvořit si rezervaci. Bez předchozí rezervace nelze volný stůl v restauraci garantovat.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz