English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Luxury apartments in Olomouc Old Town Centre

Olomouc


Luxury apartments in Olomouc Old Town Centre
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Luxury Apartment in Olomouc Old Town Centre nabízejí moderní a komfortní ubytování přímo v historickém centru města Olomouc. Hosté se mohou ubytovat ve dvou apartmánech, čtyřlůžkovém a pětilůžkovém. Oba apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, jídelním stolem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou samozřejmostí. Za poplatek je možnost dětské postýlky pro dítě do 3 let. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

Parkování je možné na 300 metrů vzdáleném parkovišti. Toto parkoviště nepatří k ubytování a může být zpoplatněno.  

Umístění:

V Olomouci a jeho okolí najdete vše, co potřebujete. Nadšení turisté by neměli vynechat krásně historické centrum, kde naleznete historickou budovu radnice, Olomoucký hrad, Arcibiskupský palác, Horní náměstí, Sloup Nejsvětější Trojice a další... Cyklostezky a turistické trasy jsou samozřejmostí. Na své si tu přijdou i příznivci modernější zábavy, navštivte obchodní centra nebo sportovní střediska.

Ubytování:

Čtyřlůžkový apartmán disponuje ložnicí s manželskou postelí a rozkládacím gaučem. Pětilůžkový apartmán třemi ložnicemi, kde dvě jsou vybaveny manželskými postelemi a třetí jednolůžkovou postelí.

Stravování:

Oba apartmány jsou vybaveny kuchyňkami včetně jejich vybavení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz