English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány Na Hájovně

Jeseník


Apartmány Na Hájovně
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Na Hájovně jsou situovány na velmi klidném místě s nádherným výhledem na Šerák a Obří kameny, a přesto jen kousek od centra lázní Jeseník. Ubytování se nachází v kompletně zrekonstruované budově, která sloužila jako hájovna.

Hosté se zde mohou ubytovat ve dvou apartmánech s celkovou kapacitou 9 osob. 

Automobily mohou hosté parkovat přímo před objektem.

Umístění:

Nudit se u nás rozhodně nebudete. V zimě si můžete zalyžovat na pár set metrů vzdálené sjezdovce nebo ve větších areálech jako jsou RamzováFilipoviceMiroslavOstružnáPetříkovČervenohorské sedlo či Praděd. V okolí se nachází stovky kilometrů tras pro běžecké lyžování. Jedna z nich vede hned kolem objektu. Velmi oblíbené jsou i další blízké destinace jako Lipová a Rejvíz.

Léto je zde jako stvořené k dlouhým procházkám krásnou přírodou nebo koupání v průzračné vodě zatopených lomů. Ideální jsou zde podmínky i pro cyklistiku. Velkým zážitkem jsou Rychlebské stezky – lesní trasy pro horská kola.

Ubytování:

Apartmán Franz

Apartmán disponuje ložnicí s manželskou postelí a křeslem, ložnicí s dvěma extra dlouhými oddělenými postelemi, jídelnou s rozkládací pohovkou, jídelním stolem, kuchyňskou linkou a televizorem, kouplenou s WC a předsíní.

Apartmán Ernestina

Apartmán disponuje ložnicí s manželskou postelí a psacím stolem, ložnicí s dvěma oddělenými postelemi, jídelnou s jídelním stolem, kuchyňskou linkou a televizorem, kouplenou s WC a předsíní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz