English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

LICHTENSTEINSKÁ STODOLA

Bělkovice-Lašťany


LICHTENSTEINSKÁ STODOLA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Stodola patří k budově lichtenštejnské hájenky postavené 1910. Obě budovy však stojí samostatně a od zahrady a nádvoří patřící k hájence je oddělena původní kamennou zdí a dřevěným neprůhledným plotem. Příjezdová cesta. terasa a lesní zahrádka včetně lesní branky jsou určeny výhradně hostům.

Stodola prošla celkovou rekonstrukcí, která měla za cíl zachovat atmosféru stodoly v maximální možné míře při splnění nároků moderního člověka na pohodovou dovolenou. Tak snad se podařilo :-).Dnes vám na 140 m2 nabízí tak trochu netradiční ubytování.

Stodola záměrně nemá TV. Rádi bychom, aby si naši hosté povšimli, že nejlepší programy vysílá příroda. Věříme, že tuto změnu rádi uvítáte.

Stodola je báječným výchozím bodem také pro cykloturistiku a nejrůznější výlety po zajímavostech a památkách. Za zmínku stojí např. historické centrum Olomouce, bazilika na Svatém Kopečku, zoo Sv. Kopeček, hrad Bouzov, Javoříčské jeskyně, bobová dráha, golf resort a mnoho jiného.

V létě řada přírodních koupališť, v zimě potom nedaleké lyžařské areály.V blízkosti je také kvalitní jízdárna, kde lze zajistit výuku a projížďky na koních. Relaxovat můžete v nedalekém spa.

Ubytování:

V přízemí najdete obytnou místnost s výhledem do lesa volně propojeným jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní (myčka, lednice s mrazící přihrádkou, mikrovlnka, varná deska, rychlovarná konvice, překapávač kávy, základní nádobí, funkční kachlový sporák). Vchod na terasu je z obývací části a to mohutnými prosklenými vraty. Terasa s posezením, lesní zahrádkou a vlastním vstupem do lesa Vám jistě umožní volněji dýchat. 

V patře potom 2 prostorné ložnice a maličký roztomilý pokojíček (nejen) pro nejmenší hosty. Parkování přímo u Stodoly.

© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz