English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzión Tofi

Nitra


Penzión Tofi
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion "Tofi" se nachází v Nitře na Zoboru. Je situován v překrásném prostředí Zoborské přírody, v klidné a příjemné lokalitě s výhledem na městskou část Nitry i na samotný vrch Zobor.

Penzion nabízí možnost ubytování pro 18 osob v 9 komfortně zařízených, dostatečně prostorných pokojích.

V prostorách penzionu je zajištěno parkování výhradně pro ubytované hosty, hlídané kamerovým systémem.
Umístění:Ve volném čase si naši hosté mohou posedět v altánku, kde jim posezení, ať už při dobré kávě nebo vínku, zpříjemní krásné a tiché prostředí s výhledem na malé jezírko. Milovníky vína jistě potěší, že je v penzionu malá vinotéka.

Obdivovatelé starobylé Nitry se cca 5 minut cesty autem dostanou k nejhodnotnějším památkám města (hrad, Chrám sv. Emeran, synagoga ...)

Pro poutníky je lákavým místem Kalvárie, kterou tvoří 14 kapliček z konce 19. století. Vyhledávanými místy jsou i Podnitranského muzeum, Nitrianska galerie, Divadlo Andreje Bagara, Divadlo Karla Spišák, Výstaviště Agrokomplex, Arboretum v Mlyňanech a pod.
Ubytování:Sedm jednolůžkových pokojů je vybaveno francouzskou postelí a dva pokoje, také dvoulůžkové, mají postele oddělené. Ve čtyřech pokojích na patře Vám pobyt zpříjemní i posezení na balkoně.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, LCD TV, WIFI připojením na internet, klimatizací, telefonem a minibarem.

Majitelů domácích mazlíčků potěší, že u nás se mohou ubytovat i se svým zvířátkem.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz