English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Nitriansky > Nitra > City hotel Nitra

City hotel Nitra

Nitra


City hotel Nitra
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nově postavený Hotel City, který se nachází přímo v centru města (na Svätoplukovo náměstí) s překrásným výhledem na divadlo, hrad a pěší zónu a nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V prostorách recepce je možné posezení pro hosty, případně možnost občerstvení, pracovních jednání a školení. Všechny pokoje jsou klimatizované a poskytují pocit domova a soukromí. V každém pokoji je WiFi připojení na internet. K hotelůvým službám patří hlídané parkoviště, možnost pronajmutí hotelůvého auta, dále pak praní a žehlení. V okolí penzionu se nacházejí zajímavá muzea, hrad, synagoga, divadlo příjemné restaurace a kavárny, kina a další.
Umístění:Okolí penzionu nabízí velké množství také sportovního vyžití, jako například tenisové kurty, fitness, bowling, squash nebo jízda na koni. Město Nitra je správním městem nitranského kraje, ležící na stejnojmené řece. Město bylo nejprve osídleno Kelty, Germány a nakonec Slovany. V 9. století zde sídlil kníže Pribina, došlo k velkému rozkvětu tohoto města. Nejznámější památkou je Nitranský hrad z 11. století, v 15. století přestavěný a upravovaný ještě v dobách baroka.
Ubytování:Ubytování splňuje kritéria pro náročné hosty. Nabízíme 22 dvoulůžkových pokojů s balkony, včetně 3 apartmánů + 3 jednolůžkové LUX pokoje, které Vám svým komfortním zařízením poskytnou pocit domova a soukromí. Všechny pokoje jsou klimatizované.
Stravování:V ceně pokoje je zahrnuta snídaně ve formě švédských stolů. Součástí hotelu je i Denní bar, který nabízí v širokém sortimentu alkoholické i nealkoholické nápoje, destiláty a domácí vína vysoké kvality.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz