English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Dastan

Levice


Hotel Dastan
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Dastan je nejnovější hotel v regionu s moderním interiérem, snadno viditelný z hlavní silnice, blízko průmyslového parku, železniční a autobusové stanice. Od centra města vzdálen pouhých 10 minut pěší chůze. Poskytující prvotřídní služby *** hotelu. Dáváme si záležet na příjemné rodinné atmosféře. Naši zákazníci jsou pro nás prvořadý a chceme aby se k nám rádi vraceli.

Hosté mají v ceně ubytování snídaně formou bufetu, parkování a možnost bezplatně využívat internet (ve společných prostorách i WIFI připojení). Naše kapacita je 22 dvoulůžkových pokojů.

Nabízíme Vám možnost uspořádat firemní školení, semináře, prezentace a firemní setkání v našich prostorách. Kapacita konferenční místnosti je 40 osob. Výhodou je samostatný, oddělený vstup přímo z parkoviště a samostatné sociální zařízení. Ideální prostor pokud nechcete být rušen a vyžadujete při školeních soukromí.
Ubytování:

Nabízíme Vám možnost ubytovat se v nových, komfortně vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou klimatizované, nekuřácké as kompletně zařízenou koupelnou, vybavené připojením na internet, TV / SAT a minibarem.

Stravování:Nově zrekonstruovaná restaurace s atraktivním vzhledem a příjemnou atmosférou teplého krbu nabízí: Pestrou nabídku chutných jídel a dezertů v jídelníčku, denní obědové menu, business menu, fitness menu, vinnou kartu vynikajících Slovenská vín. Přijďte si k nám pochutnat na jídlech z prvotřídních surovin v příjemné rodinné atmosféře.

Rádi Vás přivítáme v moderně zařízeném kavárně v prostorách hotelu. Součástí kavárny je i vnější antická terasa, plná zeleně, která je ideální pro načerpání nových sil a odpočinek. Naše kavárna s terasou je ideálním místem vychutnat si oblíbenou kávičku, čaj, míchaný drink, či posedět s přáteli u sklenky vínka a pojíst si něco malé a chutné.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz