English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Villa 603

Příbor


Villa 603
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Villa 603 v uplynulých letech prošla kompletní nákladnou rekonstrukcí, při které byl kladem maximální důraz na zachování autentičnosti.

Vstup je situován od lesa přes kamenné schody a starožitné třešňové vstupní dveře. Vilka je dvoupatrová, částečně podsklepená s posezením ve vinném sklepě.

Vila nabízí ubytování pro 16 osob v celkem 7 pokojích.

Kapacita 16 lůžek v sedmi samostatných pokojích. 

Zastřešená terasa navazující na kuchyň pro cca 12 osob. Pro naše hosty k dispozici Jukebox s mikrofonem pro ozvučení interiéru i exteriéru, možnost zapůjčení chlazení na pivo.

Pro závaznou rezervaci, je nutné složit zálohu 33% z celkové částky. Zbytek částky se doplácí při nástupu na ubytování. Při nástupu se také skládá vratná kauce 10.000Kč.

V případě spotřeby elektřiny větší jak 100kw/den, se rozdíl doplácí. 

Umístění:

Krásnou procházkou nebo kolem cyklosteskou, na které se vila nachází, můžete navštívit muzeum Sigmunda Freuda vPříboře, muzeum Tatry v Kopřivnici, nebo věhlasnouŠtramberskou trůbu.

Pro milovníky zimních sportů jsou Pustevny 15km, Kopřivnice 8km, Nový Jičín 15 km, Palkovice 17 km.

Blízká lyžařská střediska:Červený kámen, Rybí, Palacký vrch – Bludovice.

Na své si přijdou vyznavači golfu: Hukvaldy 7 km,Čeladná 23 km a Ostravice27 km a v neposlení řadě velké množství koupališť v okruhu do 10km, nebo aquapark Olešná 19km.

V blízkosti se nachází hrad Hukvaldy, hrad Starý Jičín, skanzen Rožnov pod Radhoštěm a spoustu dalšího jak sportovního tak kulturního vyžití.

Ubytování:

Kapacita 16 lůžek v sedmi samostatných pokojích. V přizemí dva reprezentativní dvojlůžkové pokoje, v podkroví jeden rodinný čtyřlůžkový pokoj a čtyři dvojlůžkové pokoje.

V přízemí koupelna s kamenným umývadlem, bidetem, WC a velkým kamenným sprchovacím koutem se skleněnými dveřmi. WC s pisoárem a prosklenou podlahou. V patře sprchovací kout, WC.

Přízemí je vytápěno starožitnými radiátory na nožkách včetně netradičních otopných těles. Podkroví je vytápěno kamennými přímotopy.

Stravování:

K dispozici je plně vybavená kuchyň včetně sklokeramické desky, odsavače par, pressa, rychlovarné konvice, horkovzdušné trouby, mikrovlnné trouby, myčky a velkoprostorné lednice s mražákem. V okolí se nacházejí restaurace a obchody. Možnost dovozu jídla.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz