English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Villa u Arény

Ostrava


Villa u Arény
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vila u Arény se nachází nedaleko ostravské Sport arény v klidné městské části a poskytuje ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích a apartmánech. Hosté mohou využít i venkovní posezení na terase. Parkování přímo u vily. Wifi připojení k ineternetu zdarma. 

Umístění:

Vila se nachází v klidné čtvrti a přesto máte nadosah vše potřebné. Za pár minut se dostanete k ostravské Sport aréně, navštívit můžete také Dolní oblast Vítkovice či ostravskou Zoologicku zahradu. Ve městě je jak divadlo, tak několik kin. Vykoupat se můžete v krytém bazénu nebo si vychutnat relaxaci ve wellness centru. 

Ubytování:

K ubytování jsou připraveny pokoje se sdílenou koupelnou a kuchyní (dvoulůžkový, čtyřlůžkový a pětilůžkový). Dále čtyřlůžkový pokoj s vlastním vchodem, koupelnou i kuchyní a podkrovní čtyřlůžkový byt s možností jedné přistýlky, který je vybaven koupelnou i kuchyňským koutem. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a wifi připojením k internetu. 

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla. Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyň (sdílenou nebo přímo na pokoji). V blízkosti je několik restaurací i obchody s potravinami. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz