English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Party house

Ostrava


Party house
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Party House je luxusní vila s velkou zahradou nedaleko centra Ostravy.

Vila nabízí maximální komfort, čistotu a soukromí. Místo je vhodné pro soukromé akce větších rozměrů, ale i pro páry či rodiny. Naleznete zde plně zařízený dům se zahradou s grilem a vířivkou.

V domě je vše co byste mohli potřebovat od sauny až po klavír. Je zde také možnost cateringu. Za několik minut se dostanete k ZOO, na Stodolní ulici nebo do průmyslové oblasti.

Umístění:

Ve vzdálenosti pouhých 800 metrů se nachází Zoologická zahrada. Příznivci nočního života jistě ocení blízkost známé Stodolní ulice, na které najdete mnoho nočních podniků. Pokud máte rádi kulturu určitě navštivte nedalekou Dolní oblast Vítkovice, zde najdete multifunkční halu Gong nebo klub Heligonka. V okolí stojí rovněž ČEZ aréna, tam se můžete přijít podívat na hokej, často se zde konají také utkání týmů našich tenistů a tenistek. Ostrava je unikátní svou zachovalou industriální minulostí, na tyto památky se jezdí dívat lidé z celé Evropy.

Ubytování:

Najdete zde čtyři ložnice s manželskými postelemi. Ložnice se sprchovým koutem a TV, ložnice s TV, ložnice v podkroví s audiem, ložnice v suterénu se saunou, sprchou a toaletou. K dispozici je velký obývací pokoj s televizí, sound systémem, křídlovým klavírem a krbem. Využít můžete také plně zařízenou kuchyň, dvě koupelny a tři toalety. Venku pak naleznete posezení s grilem, kuchyňkou, krbem, šipkami a petangue. Nechybí zde ani vířivá vana pro 6 osob.

Stravování:

K dispozici je vlastní kuchyň. V okolí najdete mnoho restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz