English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Konferenční centrum Malenovice

Malenovice


Konferenční centrum Malenovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V areálu se nachází celkem 5 roubenek. Roubenky Malchor, Hradová a Satina mají každá kapacitu 8 lůžek a 2 přistýlky. Větší roubenka Útulna má kapacitu 19 lůžek a 5 přistýlek. V přízemí roubenky se nachází sál pro pořádání oslav, seminářů, či konferencí (kapacita sálu - 35 osob). 

Součástí roubenek jsou prostorné společenské místnosti s krby, kde můžete prožít krásné chvíle v kruhu svých nejbližších. Roubenky si lze také pronajmout na jednodenní akce. Jsme schopni Vám zapůjčit promítací plátno, dataprojektor a flipchart.

Od 1.7.2014 bude k dispozici také roubenka Malenka s kapacitou 8 lůžek a 2 přistýlky a s prostorem pro stravování. 

Umístění:

Nedaleko roubenek se nachází malebné vodopády Satiny, jízdárna Malenovice a vyhlídka. Od roubenek se dá po modré turistické značce dojít na vrchol Beskyd - Lysou horu. Cesta na vrchol trvá cca 2 hodiny.

Ubytování:

Roubenky Malchor, Hradová a Satina - 2x 3-lůžkový pokoj s přistýlkou, 1x 2-lůžkový pokoj

Roubenka Útulna - 1x 4-lůžkový pokoj s přistýlkou, 1x 4-lůžkový pokoj, 1x 5-lůžkový pokoj s 2 přistýlkami, 1x 6-lůžkový pokoj se 2 přistýlkami

Roubenka Malenka - 2x 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, 2x 2-lůžkový pokoj

Stravování:

Každá roubenka je vybavena kuchyní, kde je možné si zajistit stravu ve své vlastní režii. Stravu si lze také objednat na hotelu, který je vzdálen 250 metrů od roubenek.

Od 1.7.2014 bude na roubence Malence v provozu také restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz