English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Smrková

Malá Morávka


Chata Smrková
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Smrková nabízí ubytování v 9 pohodlných pokojích s celkovou kapacitou 32 osob. Chata poskytuje dvou, tří, čtyř a šestilůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou prostorné, mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a vytápěnou podlahou, WiFi, TV. Dětskou postýlku vám zapůjčíme na přání.

Pro posezení nebo oslavu využijete společenskou místnost s krbem a TV.
Intimnější prostředí pak nabízí vinárna. Ta je také vybavena krbem a dále pivním barem s pípou, kde si hosté sami čepují pivo. Z této místnosti se vychází na zahradu rovnou k ohništi s grilem.

Nejmenší hosté se zabaví v dětském koutku ve společenské místnosti. Na zahradě pak mají pískoviště, houpačky a klouzačku.

Jestliže nechcete za dovolenou v Jeseníkách moc utratit, uvítáte možnost vlastního vaření. Ke každému pokoji patří samostatný kuchyňský kout, který je umístěný ve společné kuchyni v přízemí chaty a je vybavený vlastní ledničkou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a nádobím.

Stravování je možné v nedalekých partnerských objektech: hotel Kamzík (680 m) nebo penzion Eden (200 m). 

Relaxovat můžete v sauně pro 4-5 osob, kterou vám na požádání roztopíme.
V partnerském hotelu Kamzík máte za výhodnou cenu k dispozici také wellness s bazénem.

V partnerském hotelu Kamzík můžete využít veškeré zázemí a služby. K dispozici vám je: vnitřní bazén a malý whirlpool, nové hotelové wellness centrum, tělocvična, posilovna, tenisové kurty venkovní, bowling, dětská herna, lanové centrum s dětským hřištěm, workoutové hřiště za hotelem 

Služby hotelu Kamzík pro hosty chaty Smrková jsou za zvýhodněnou cenu nebo zdarma.

Umístění:

Chata Smrkovka je obklopena jehličnatými lesy. V létě nás hosté navštěvují díky turistickým a cykloturistickým trasám, které začínají přímo u hotelu. Zaručujeme vám, že odpoledne se vrátíte s plnou bandaskou čerstvých borůvek, nebo v pozdějším období léta s košíkem hub.

V zimě je k dispozici v rámci Ski arény Karlov 12 km sjezdovek, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. K dispozici je lyžařská půjčovna a samozřejmě lyžařská škola.
Díky strojově upravovaným trasám si i milovníci bílé stopy přijdou na své!

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na výlet po největších atraktivitách Jeseníků. Začít můžeme jedním z divů České republiky - přečerpávací vodní elektrárnou Dlouhé Stráně (45 km). Poté se můžeme vydat na sever, přes město Jeseník (30 km), zastavit se v místní Vodní tvrzi s muzeem, a dále zajet na Rejvíz (40km) k přírodní rezervaci Rejvíz a prohlédnout si Velké mechové jezírko.
Pokud budete pokračovat dále, dojedete do Zlatých Hor (35 km), kde nesmíte minout areál Zlatorudných mlýnů v Údolí ztracených štol, který je již pravidelným místem konání mezinárodních mistrovství v rýžování zlata.
Odtud se vydejte cestou přes Vrbno pod Pradědem až do Bruntálu (20 km) – nejstaršího instituciálního města v zemích Koruny české s krásným renesančním zámkem. Pokud vám ani tyto skvosty nestačí, vydejte se směrem k Rychlebským horám na zámek Jánský Vrch (60km) či do jeskyní Na pomezí (40 km) a Na Špičáku (40 km) nebo na jihozápad přes město Rýmařov prohlédnout si hrad Sovinec (26 km)nebo zámek Úsov (44 km).

Ubytování:

Pokoj č. 1 je světlý pokoj pro 4 osoby nachází se v 1. patře s předsíní s úložným prostorem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem, skříní, komodou a stolem se 4 židlemi. V případě potřeby je možné dodat mobilní přistýlku.

Pokoj číslo č. 2 je útulný dvoulůžkový pokoj v 1. patře s předsíňkou s úložným prostorem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí, komodou a stolem se 2 židlemi.

Pokoj č. 3 je světlý a velmi prostorný. Nachází se v 1. patře. Má předsíň s úložným prostorem, koupelnu se sprchovým koutem, toaletu s umyvadlem a vyhřívanou podlahu, pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, skříň, komodu a stůl se 4 židlemi. V případě potřeby je možné do pokoje přidat mobilní přistýlku.

Pokoj č. 4 prostorný a světlý třílůžkový pokoj v 1. patře s předsíní, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem se samostatným lůžkem, rozkládacím dvoulůžkem, skříní, komodou a stolem se 3 židlemi. K dispozici TV, WI-FI.

Pokoj č. 5 je světlý rohový čtyřlůžkový pokoj v 1. patře s předsíní s úložným prostorem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem, skříní, komodou a stolem se 4 židlemi.

Pokoj č. 6 podkrovní třílůžkový pokoj v 2. patře s předsíní s úložným prostorem a rozkládacím dvoulůžkem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s postelí, komodou a stolem se 2 židlemi.

Pokoj č. 7 podkrovní čtyřlůžkový pokoj s předsíní s úložným prostorem, prostornou koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí a gaučem, komodou a stolem se 3 židlemi. V případě potřeby je možné do pokoje přidat mobilní přistýlku.

Pokoj č. 8 podkrovní čtyřlůžkový pokoj s velkým balkónem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí a samostatným lůžkem, komodou a stolem se 4 židlemi. V případě potřeby je možné do pokoje přidat mobilní přistýlku.

Pokoj č. 9 je světlý pokoj v přízemí pro 2 osoby s kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s vyhřívanou podlahou, pokojem s manželskou postelí, skříní, komodou a stolem se 4 židlemi a TV.

Stravování:

Na chatě se achází plně vybavená kuchyň pro vlastní potřeby.

Kousek od chaty v hotelu Kamzík se nachází restaurace centrální hotelu Kamzík.

Otevírací doba restaurace a baru:  denně 07-22 hod. Počet míst: restaurace 150 osob/ bar 80 osob.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz