English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata u rybáře

Andělská Hora


Chata u rybáře
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nabízíme ubytování v panenské přírodě s loukami a hlubokými jesenickými lesy plné hub, borůvek a čistým ovzduším, jak pro rodiny s dětmi,tak i pro společenské akce, oslavy či silvestry. Je zde mnoho možností jak strávit pohodovou dovolenou, jak v letním, tak i v zimním období. V případě nepřízně počasí nabízíme sladké nicnedělání v krytém venkovním posezení, kde lze zhotovit různé speciality na grilu. Aktivní a rekreační sportovci zde najdou vyžití v cykloturistice, různých pěších tůr, přírodní tělocvičnu u nedalekého rybníka, možnosti pronajmutí tenisových kurtů nebo školní tělocvičny. Pro milovníky zimních sportů je zde po okolí nepřeberné množství sjezdovek a běžeckých tras.

Provoz celoročně. Možnost ubytování přes týden, i na víkend. Silvestrovské pobyty, Vánoční pobyty, jarní a letní prázdninové pobyty.

Umístění:

Ubytování se nachází v Andělské Hoře v Jeseníkách. Přivítá Vás tady krásná příroda, čisté ovzduší a nepřeberné množství aktivit, jakožto zimních radovánek, peší turistiky a cykloturistiky. Naším cílem je vytvořit příjemné prostředí pro rodiny s malými dětmi, nebo skupinky přátel kteří mají chuť strávit spolu příjemné chvíle. Proto jsme náš velký rodinný dům přebudovali na malý rodinný penzion. Penzion se nachází v klidné části Andělské Hory, historického města, rozloženého několik kilometrů od nejvyššího vrcholu Hrubého Jeseníku - Praděd.

Ubytování:

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 1 až 22 osob v 6 ložnicích. Ubytování má kapacitu 16+6 lůžek. K dispozici jsou 3 lůžkové apartmány (4; 4 a 8 osob) + jeden VIP apartmán(6), každý s vlastním sociálním zařízením i koupelnou a dvě společenské místnosti s vybavenou kuchyní. Možnost přistýlek. VIP apartmán je situován vlastním vchodem do bytu, kde kromě plné vybavenosti kuchyně, je k dizpozici hrací fotbálek a televize. Vlastní sociální zařízení je samozřejmostí. K VIP apartmánu jsou 3 ložnice po 2 lůžkách. VIP apartmán zle pronajmout i samostatně. Apartmány s vlastním sociálním zařízením a koupelnou.

Stravování:

Nejbližší restaurace je vzdálena cca 300 metrů od chaty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz