English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Aron

Smržovka


Chalupa Aron
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Aron nabízí příjemné ubytování v obci Smržovka v Libereckém kraji. Hosté se zde mohou ubytovat v chatě pro 14 osob. K dispozici je také posezení v altánku na zahradě i s grillem. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat přímo před objektem. Chata dokonce nabízí vnitřní bazén s protiproudem (8m x 4m) a infrasaunu.

Umístění:

Obec Smržovka se nachází nedaleko Liberce a okolí nabízí řadu zajímavých atrakcí a krás na poznávání. Jsme velmi oblíbeným ubytovacím zařízením pro turisty, lyžaře či běžkaře.

Ubytování:

Součástí některých pokojů je vlastní scoaiální zařízení, televize a bezplatná wifi síť.

Stravování:

Chata má velkou kuchyň, která je plně vybavena: el. sporák, 2x lednice (140l a 90l), mrazák 40 l, digestoř, kávovar, mikrovlná trouba, varná konvice, myčka, pračka, vysavač, možnost připojení na výčepní zařízení (plzeňský prazdroj).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz