English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Rokytnice nad Jizerou > Penzion Roko

Penzion Roko

Rokytnice nad Jizerou


Penzion Roko
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:V Penzionu ROKO, nedaleko centra Rokytnice nad Jizerou, na Vás čeká celkem 30 lůžek vč. přistýlek. K dispozici je lyžárna, půjčovna lyží, stolní fotbal, místnost pro pořádání společenských akcí, grilování za domem, parkoviště s kapacitou 10 osobních automobilů.
Umístění:V místě se nachází lanová dráha na Lysou horu, sportovní hala (tenisové kurty), kuželna, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, bowling, biliár a kulečník), diskotéka, sauna, masáže a další. Penzion ROKO nabízí ideální podmínky pro školy v přírodě, firemní akce, apod.
Ubytování:Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout). Každý pokoj má vlastní kuchyň (lednička, mikrovlnka, vařič, varná konvice apod.). Pokoje jsou vybaveny TV+SAT.
Stravování:Restaurace v okolí, na pokojích je k dispozici kuchyňský kout.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz