English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Brejlovka

Janov nad Nisou


Chata Brejlovka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Brejlovka nabízí nádherné ubytování v chatě v Janově nad Nisou. Hosté se zde mohou ubytovat v chatě pro 17 osob a možností využití 2 dětských postýlek pro děti do 3 let. Chata je moderně a čistě vybavená, hosté mohou využít posezení na terase, dětského hřiště, herny nebo si zahrát biliard. Automobily je možné parkovat přímo u chaty. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. 

Ubytování:

V chatě se nachází 6 ložnic. Chata disponuje moderním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyní a obývací/společenskou místností. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz