English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Na Stráni

Jablonec nad Jizerou


Chalupa Na Stráni
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa se nachází ve stráni nad městem v Jablonci nad Jizerou v Krkonoších. Kapacita je 12 lůžek ve čtyřech pokojích. Všechny pokoje mají svoji vlastní koupelnu a WC. Ve spodním patře se nachází prostorná světnice s moderní stylovou kuchyní, sezením pro 12 osob a kachlovými kamny s ležením. Hosté mají k dispozici neomezené využití finské sauny a vířivky. Pro děti jsou připraveny dětské koutky s hračkami, knížkami a společenskými hrami. Dospělý můžou využít výčepní zařízení Lindr nebo vybírat ve vinotéce z moravských i zahraničních vín. Dále je možné využít venkovní gril a posezení na kryté terase s výhledem do lesa. 

Ubytování:

Prostorné stylové pokoje mají vlastní koupelnu s vanou, či sprchovým koutem a WC. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. V koupelnách jsou pro hosty připravené ručníky, osušky, mýdlo a fén. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz