English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Rezidence Grand Suites

Špindlerův Mlýn


Rezidence Grand Suites
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rezidence Grand Suites se nachází ve Špindlerově Mlýně a poskytuje ubytování v šesti moderně zařízených apartmánech. Součástí rezidence je hotelová restaurace, wellness centrum (masáže, sauna, whirpool). Parkování v podzemních garážích. Wifi připojení k internetu. 

Umístění:

Špindlerův Mlýn je významným turistickým a lyžařským střediskem. V zimních měsících je tu v provozu několik lyžařských areálu se sjezdovkami všech úrovní. V letních měsících se zde lze věnovat turistice a cyklistice, navštívit můžete také aquapark, bobovou dráhu nebo lanové centrum.

Ubytování:

K dispozici je celkem 6 moderně zařízených apartmánů s kapacitou 4 - 6 osob. (3x šestilůžkový, 2x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový). Všehcny apartmány jsou bezbariérové. Každý apartmán disponuje vstupní chodbou s púložnými prostory, ložnicí, koupelnou se sprchou / vanou a WC, vybaveným kuchyňským koutem (lednice, rychlvoarná konvice, mikrovlnná trouba, sporák, myčka, kávovar), obývací částí s pohovkou, TV a jídelním stolem. Součástí každého apartmánu je terasa / balkon.

Stravování:

K ubytování lze objednat snídani a večeři. V apartmánech jsou plně vybavené kuchyňské kouty s možností vlastního vaření. V okolí se nachází několik restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz