English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Nad Rokytenkou

Rokytnice v Orlických horách


Penzion Nad Rokytenkou
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Nad Rokytenkou poskytuje dobré podmínky pro turistiku, cykloturistiku, v létě koupání ve vyhřívaném bazénu, v zimě lyžování na vlastním svahu nebo v blízkých lyžařských střediscích. Penzion se nachází v nadmořské výšce 713 m.n.m. a je situován na místě, ze kterého se nabízí nádherný pohled do údolí říčky Rokytenky a na vrch Zakletý ( 990 m.n.m.).

V penzionu poskytujeme ubytovací služby pro veřejnost a zpravidla jej pronajímáme jako celek. Příjemné a čisté prostředí s nadstandardní úrovní vybavení nabízí ubytování s kapacitou 16 –ti lůžek a až 4 přistýlek na 5-ti pokojích v patře. V přízemí se nachází prostorné a stylově zařízené společenské zázemí. Vytápění objektu je ústřední elektroakumulační v kombinaci s možností topení dřevem v kachlových a krbových kamnech. Samozřejmostí je bezplatné parkování pro hosty na vlastním parkovišti penzionu. Prostředí je vhodné jak pro rodinnou i individuální rekreaci, skupinové a firemní pobyty, semináře, školící kurzy, podnikové a rodinné oslavy, svatby, soustředění sportovců, rekreaci s dětmi apod.

V zimním období je hostům k dispozici lyžařský svah s možností využití vlastního nízkotažného lyžařkého vleku (vhodný zejména pro děti, začátečníky).

V letním období je hostům k dispozici upravené venkovní travnaté hřiště na volejbal, nohejbal, fotbálek atd., dětské hřiště s pískovištěm, venkovní vyhřívaný bazén s terasou, stůl na stolní tenis, souprava na rekreační lukostřelbu. K dispozici jsou zdarma veškeré propriety pro tyto sporty jako míče, sítě, oddělávací kůly, malé branky atd. 

V penzionu je zřízen WIFI ADSL free spot internet pro ubytované zdarma !!!

 

Umístění:

V těsné blízkosti penzionu jsou vedeny upravované lyžařské stopy a cyklotrasy. Pro milovníky zimních sportů jsou dostupná lyžařská střediska v Říčkách, Bartošovicích, Zdobnici, Deštném nebo Mladkově. Poloha penzionu je ideální pro pěší turistiku, výlety do hor, cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování. Penzion má vlastní travnaté hřiště pro volejbal nebo nohejbal. Tenisové kurty jsou k dispozici rovněž v Rokytnici v Orlických horách.

Ubytování:

Hostům je k dispozici 5 samostatně vybavených pokojů v patře penzionu spolu s příslušenstvím (4 x koupelna s WC, vířivá vana):

2 x 3 lůžkový pokoj
2 x 4 lůžkový pokoj
1 x 2 lůžkový pokoj

V přízemí penzionu je kompletně vybavená kuchyně, prostorná stylová jídelna pro stravování až 20 hostů, společenská místnost s krbem, předsálí, šatna, hala, lyžárna. V letním období je k dispozici venkovní terasa se zahradním posezením, ohniště, udírna.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz