English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chaloupka pod Krakonošovem

Pecka


Chaloupka pod Krakonošovem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rozměr Chaloupky pod Krakonošovem je 170 m², disponuje 7 místnostmi a 2 koupelnami. Parkování možné až pro 4 auta.

Světnice

Ve světnici, orientované do tří světových stran, naleznete v plné palbě a plně funkční vybavenou kuchyň. Samozřejmostí je i velké rodinné sezení, a co každý dozajista rád uvítá, koutek k odpočinku. Navíc se tato kráska pyšní tradičními, funkčními kachlovými kamny. Rozměry světnice: 30, 6 m².

Čtyři Ložnice

Ložnice „K hradu“ s výhledem do zahrady v prvním podlaží s prostornou manželskou postelí z kvalitního trámoví. Rozměry ložnice: 11,6 m².

Ložnice „Ke Zvičině“ v prvním nadpodlaží s dvěma jednolůžky z kvalitního trámoví. Rozměry ložnice: 11 m²

Ložnice „K vyhlídce" s výhledem na cestu v prvním nadpodlaží s manželskou postelí z kvalitního trámoví, dětskou postýlkou a jedním lůžkem. Rozměry ložnice: 14,2 m².

Ložnice „K lesu" s výhledem na cestu v prvním nadpodlaží s manželskou postelí z kvalitního trámoví, dětskou postýlkou a jedním lůžkem. Rozměry ložnice: 14,2 m².

Společenská místnost

Zde jsme se snažili přinést Vám kousek z Vašeho domova, což jistě každý rád uvítá. Pokud nejste fandou loutkového divadla, najdete zde starou dobrou klasiku. Výhled z pohodlného gauče na TV se sporty, zprávy z celosvětového dění, oblíbené seriály, telenovely, které by Vám během pobytu u nás frnkly… Nebo si můžete s přáteli posedět u dobré muziky a zpříjemnit si hezký večer. A kdo se už sotva únavou povalí, může sebou zde praštit na plnohodnotné jednolůžko s voňavou přikrývkou a naducaným polštářem. Pokud ten večer budou mít od Vás Vaše ratolesti zelenou, tak abyste měli opravdovou pohodu, je tu již zmíněný žebřík pro dobrodruhy (říkáme tomu zašívárna), kde si děti v klidu a v bezpečí mohou užívat volné zábavy, taškařic a svobodného hraní. I když na Vás budou hledět z výšin nebeských, buďte bez obav. Rozměry společenské místnoti: 34 m².

Zašívárna

Dětská herna pro rodinný dorost s žebříko-eskalátorem do dalšího nadpodlaží. Z vyvýšeného patra Vás od své zábavy budou mít Vaše ratolesti kdykoli pod dohledem.

Chladna

Jeden, druhý, třetí schod a jste v chladírně. Slouží jako mutant chladničky pro uložení potravin, nápojů, ale bez problémů jako úložna pro lyže, kola, kočárky, koloběžky a jiné bezmotorové přibližovadla (mimo rogala).

Koupelny

Pro otrlé, kteří mají rádi recesi a zážitky, je plně funkční pumpa na zahradě – výborná ranní rozcvička s rychlou očistou. Ale jelikož jsme již generace rozmazlená dobou a full servisem, každý mimo tyto bombarďáky rád uvítá koupelnu jak s vanou, tak sprchovým koutem.

Zahrada

Na půdě oplocené zahrady naleznete letitý kamenný stůl se sezením, ovocné stromy, vyžití pro děti (pískoviště, trampolínu, houpačky…), koupací sud až pro šest osob, lehátka, saunu, tábořiště, gril a v neposlední řadě stodolu, kde v posledních letech vystoupila i řada českých umělců. Prostě jednou větou -  Chaloupka pod Krakonošovem je ideálním místem a lákadlem (i pro lenochy) k výletům do půvabné krajiny ať už pěšmo, koňmo, s kočárkem, na kánoii, koloběžkách, kolech, či v zimě na běžkách. U nás se rozhodně nikdy nebudete nudit!

Umístění:

Přírodní rezervace Kamenná Hůra 1 km, Krkonošská vyhlídka u Pecky  1,5 km, Hrad Pecka 3 km, Lázně Bělohrad 8 km, Miletín  8 km, Přírodní památka Hřídelecká Hůra 9 km, Zvičina 10 km, Auto-moto muzeum v Nové Pace 13 km, Sochařský park u Sv. Gotharda v Hořicich 12 km, Vodní nádrž Les Království 16 km, Safari a Zoo Dvůr Králové nad Labem  17 km, Hrad Kumburk  19 km, Hospital Kuks 27 km, Prachovské skály 30 km, Zámek hrádek u Nechanic 33 km

Stravování:

Gastronomické zážitky v okolí

Pecka 3 km – Cukrárna a kavárna Zlatá Pecka; Horní Brusnice 7 km – Hostinec Na kopečku; Miletín 9 km – Pernikářství cukrářství Erben;  Vodní nádrž Les Království 17 km – Restaurace Les Království ve Štěrbově vile;  Dvůr Králové nad Labem 21 km –  Restaurace ve DvořKuks 27 km - Restaurace Baroque
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz