English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Lucie

Pec pod Sněžkou


Chalupa Lucie
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování s kapacitou 20 lůžek, ideální pro větší skupinu hostů, ať už rodiny, partie kamarádů, turisty, sportovní nadšence a podobně. Vzácné chvíle oddechu můžete strávit v prostorné společenské místnosti s hřejivým krbem, který Vám kromě tepla navodí nezapomenutelnou romantickou atmosféru. Polenošíte si při tom na pohodlném gauči, pohovce či za jídelním posezením nebo si zahrajete společenské hry. Součástí místnosti je také bar s výčepním zařízením, ke kterému Vám rádi zajistíme soudek pivka, pokud si tedy nepřivezete svůj vlastní. Plně vybavená kuchyň potěší milovníky kvalitní domácí stravy. Využijete v ní elektrickou troubu, keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, 3 chladničky, myčku a toustovač.

Pěkné počasí si ideálně vychutnáte v exteriéru na naší zahradě. Při venkovním posezení se necháte hřát a opalovat slunečními paprsky, pomocí grilu a ohniska opečete slaninu, špekáčky, masíčko či zeleninku. Dětičky se vyřádí na dětském hřišti s pískovištěm, houpačkou a trampolínou nebo v koutku s hračkami. Parkovací místa najdete pár metrů od objektu.
Umístění:Krásy zdejší přírody Vás vylákají na toulky po okolí. Turistika, cyklistika, houbaření, poznávání atrakcí a památek, nudit se určitě nebudete! Doporučujeme návštěvu nedalekého Lesního hrádku Aichelburg, Herní země Pecka, Lysečinský skalní jehly, Černohorského rašeliniště, Černé hory, Celní jeskyně a relax v Janských lázních. Lyžaři v zimních měsících ocení kopec lyžařských středisek - Skiport Velká Úpa, Lyžařský vlek Pěnkavčí vrch, Skiresort Černá hora - Pec, Ski areál Svoboda nad Úpou a mnohé jiné.
Ubytování:Na patře a v podkroví chalupy objevíte naše ložnice, ve kterých si dopřejte ničím nerušený spánek. K dispozici je jeden pokoj pro 2 osoby, 3 čtyřlůžkové pokoje a jeden pokoj v podkroví pro 6 osob.

Ke každé ložnici patří koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Další dvě samostatné toalety se nacházejí v přízemí, vedle společenským prostorů. 
V případě potřeby lze zapůjčit žehlička, dětská vysoká stolička a postýlka. Lyže a kola si můžete bezpečně odložit v úschovně. Ve vymezených prostorách jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz