English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Statek Hofje

Martínkovice


Statek Hofje
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Statek Hofje leží v obci Martínkovice a nabízí ubytování v rozhlehlém statku až pro 16 osob. Hosté mohou využít také zahradu, kde je kryté posezení s grilem a venkovní bazén. Parkování přímo u statku. Kabelový internet ve společných prostotách.

Umístění:

V okolí je spoustu turistických tras i cyklotras. Oblíbeným cílem jsou Teplicko-Adršpašské skály. Navštívit můžete také Broumovský klášter a okolní barokní kostely. Rybáři si mohou zachytat na místních rybnících. Do sousedního Polska je to také coby kamenem dohodil. 

Ubytování:

Ubytování se skládá z pěti ložnic s celkovou kapacitou 16 lůžek. Dále je zde plně vybavená kuchyň s lednicí, varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou a veškerým potřebným nádobím. Ke kuchyni přiléhá jídelna a nechybí ani obývací pokoj s pohodlnými pohovkami a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla, hosté mají k dispozici plně zařízenou kuchyň. Obchod s potravinami je vzdálen 650 m od statku, nejbližší restaurace se nachází 3,5 km od ubytování v obci Božanov.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz