English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Horská chata UK FTVS v Horní Malé Úpě

Malá Úpa


Horská chata UK FTVS v Horní Malé Úpě
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata je v provozu celoročně a je vhodná k rekreaci pro nenáročné, pořádání kurzů, soustředění a dalších akcí obdobného charateru. Celková kapacita chaty je 28 lůžek, které jsou rozděleny v osmi pokojích. Zvlášť je možné k ubytování přidat až tři přistýlky. Chata je vybavena vlastní zařízenou kuchyňkou (2 x sporák, 2 x lednice, mikrovlnná trouba, mrazák, veškeré nádobí a příbory). Stylová jídelna slouží zároveň jako společenská místnost s televizí a krbovými kamny. Celý objekt je vytápěn akumulačními kamny.

Umístění:

V zimním i letním období nabízí možnost kratších i delších výletů po okolí (Spálený Mlýn, Rennerovy Boudy, Pomezní Boudy, Jelenka, Sněžka, Růžová Hora apod.). V zimním období mohou lyžaři využít sjezdového lyžování: sjezdové tratě SKIMU, vleky "U Kostela" - Rennerovy Boudy, "Portášky" - Velká Úpa, "Ski areál" - Pec pod Sněžkou; uvedené možnosti jsou dostupné ski-busem (dle aktuálních jízdních řádů pro daný rok), který má zastávku nedaleko chaty nebo osobním autem. Pro milovníky běžeckého lyžování se v okolí nacházejí běžecké tratě Haida a Pomezky - Lysečiny.

Ubytování:

Tři z pokojů jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (dvoulůžkový pokoj, třílůžkový pokoj a čtyřlůžkový pokoj). Pro ostatní pokoje je k dispozici společné sociální zařízení v přízemí objektu (muži a ženy odděleně). 

Stravování:

Ubytování nabízíme pouze s možností vlastního stravování. Chata je vybavena zařízenou kuchyňkou. Nejbližší restaurace a obchod je na Pomezních boudách (3 km po silnici).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz