English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Sabinka

Spišské Vlachy


Chata Sabinka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Sabinka je chata nabízející ubytování a stravování v příjemném prostředí rekreační oblasti Zahura.

Nabízíme ubytování v sedmilůžkových chatkách.

Vedle chatek jsou krbové altány. Poskytujeme možnost pronájmu kotlíku a grilu.

Nabízíme též ubytování v apartmánech přímo nad restaurací.

Přímo z chaty Sabinka uvidíte dětské hřiště a tak máte děti na dohled. Vaše děti mohou krmit ovce nebo ryby v rybníku.

Kousek od chaty je dětské hřiště a basketbalový koš. Nabízíme možnost pronájmu sportovních potřeb - volejbalové sítě, volejbalové míče, fotbalové a basketbalové míče, soft tenisové rakety, badminton.

Umístění:

V zimním období můžete využít lyžařský vlek pro začátečníky, zamrzlé jezero, kde je možné bruslit. Zajistíme sjezdnost běžkařské trati provozované upravovanou sněžným skútrem.Podle zájmu vás povozíme na sněžném skútru. V zimě nabízíme koupání v koupací kádi.

V létě si můžete vychutnat širokou škálu sportovních a relaxačních aktivit, pěší turistiku, cykloturistiku nebo jízdu na vodním kole.

Ubytování:

V přízemí chatek je samostatné WC, koupelna, kuchyň s dvouvařičem, menší lednička, krb, TV, sedací souprava s křeslem. Nahoře jsou dvě oddělené místnosti (2 lůžka + 1 přistýlka, 3 lůžka + 1 přistýlka).

Každý apartmán má samostatnou koupelnu s toaletou a lednicí. Dva mezonetové apartmány mají dvě koupelny s toaletou. Nabízíme možnost ubytování i samostatně ve 2 - 3-lůžkových pokojích.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz