English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Metropol

Spišská Nová Ves


Hotel Metropol
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel METROPOL**** nabízí ubytování ve čtyřhvězdičkovém standardu na nejvyšší úrovni. Kromě unikátních pohledů na romantické soutěsky, nádherné vodopády a úžasnou historii regionu Spiš si můžete vychutnat i blahodárné účinky saunování a relaxu v hotelovém wellness centru, které mají hoteloví hosté k dispozici neomezeně a zdarma. Hotelové pokoje nabízejí hostům exkluzivní komfort a fantastický výhled na Vysoké Tatry, Centrum a panorama Slovenského ráje.
Nechte se hýčkat v hotelovém wellness centru a dopřejte svému tělu kýžené regeneraci a osvěžení. Příjemné prostředí tohoto wellness centra potěší nejen milovníky požitků na zvelebování a zrelaxování těla i duše, ale i všechny, kteří hledají únik od každodenního stresu.
V hotelu Metropol **** můžete relaxovat v pěti různých saunách, otužovat se v ochlazovacím bazénu a ledové studni, nechat se uvolnit ve vířivce, promasírovat třemi typy masážních sprch nebo si utřídit myšlenky na vyhřívaných lehátkách v oddechových zónách. Pokud upřednostňujete lidský dotek, k dispozici je klasická masáž, reflexní masáž chodidel i relaxační masáž vonným olejem, díky kterým bude vaše tělo opět zářit.
Umístění:

Objevte region Spiš a poznejte dovolenkový ráj. Region Spiš je klenotnicí Slovenska, který ukrývá historické, kulturní a přírodně poklady. Jeho perlou je Slovenský ráj, který dostal do daru skutečně krásnou a pestrou přírodu. Tento jedinečný kousek přírody získal pojmenování díky svým vzácným přírodním hodnotám a krásám, ale jeho pravé pojmenování RAJ pochází od kartuziánských mnichů, kteří na území dnešního Kláštoriska postavili klášter na Skále útočiště. Jméno RAJ mu dali podle rajské zahrady kláštera. Tvoří ho zachovány krasové planiny, hluboce zaříznuté říční kaňony, rokle a soutěsky s kouzelnými vodopády, rozsáhlý podzemní svět jeskyní a propastí i bohatě zastoupena fauna a flóra. Slovenský ráj je rájem milovníků přírody, turistiky a sportu. Nachází se zde 25 pojmenovaných vodopádů, 8 zpřístupněných skalních roklí, množství turistických stezek i cyklistických tras. 26 cyklookruhov vám umožní projít a poznat ty nejzajímavější pasáže regionu přímo ze sedadla kola. Kromě sedadla je zde také možnost hipoturistiku, pobytu u vody, člunkování a vodních sportů, skalolezectví (Tomášovský výhled, Stratenská pila, Letanovský mlýn, ..) parašutismus, létání, nacházejí se zde lanové parky a mnoho dalších aktivit.

Ubytování:

Hotel disponuje 51 pokoji, 14 z nich je vybaveno klimatizací. Celková kapacita hotelu je 117 lůžek (110 pevných lůžek a 7 přistýlek).

Stravování:

Ochutnejte a zažijte kulinářské umění šéfkuchaře Petera Jaroše, který potěší své hosty elegantním pohodlím a podmaní si jejich chutě sezónními specialitami nejen z regionu Spiš. Bohatý výběr výjimečných a vzácných značkových rumů i doutníků, jakož i vynikající dezerty v kavárně Casa Havana určitě potěší všechny gurmány. Příjemné chvíle na čerstvém vzduchu s nabídkou restauračních služeb a grilování si můžete užívat na stylové zastřešené letní terase. K dispozici je také zimní zahrada a salonek, které poskytují služby sociálně zábavního charakteru vhodné pro jednání, meetingy, prezentační akce či rodinné oslavy doplněné o stravovací služby a občerstvení.


Hoteloví hosté mají bohaté snídaně v ceně ubytování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz