English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Crystal

Košice


Hotel Crystal
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově otevřený, moderní, tříhvězdičkový Hotel Crystal, strategicky umístěn v širším centru města Košice, je správnou volbou pro business zákazníky i pro hosty, kteří chtějí v Košicích strávit svůj volný čas.

Jako naši hosté máte díky atraktivní poloze možnost během pár minut dostat se do centra města s nejhodnotnějšími kulturními a historickými památkami města Košice, jako Dóm sv. Alžběty, Státní divadlo, Urbanova věž, Východoslovenské muzeum, a jiné. Prohlídku historického centra můžete spojit s návštěvou obchodního centra Aupark v jeho bezprostřední blízkosti.

Určitě oceníte vynikající dopravní dostupnost - zastávka MHD vedle hotelu, vlakové a autobusové nádraží je od hotelu 10 minut chůze a mezinárodní letiště je vzdáleno přibližně 15 minut jízdy autem.

Vychutnejte si pobyt v Košicích nejlepší, jak se jen dá. Rezervujte si ubytování v moderně zařízených prostorných pokojích navržených pro současné potřeby moderních cestujících, obchodních partnerů a ostatních návštěvníků Košic.
 
Je naším cílem, abyste byli v našem hotelu maximálně spokojeni. Bude nám potěšením přivítat vás v Hotelu Crystal a splnit všechny vaše přání.

Umístění:Nově otevřený, moderní, tříhvězdičkový Hotel Crystal, strategicky umístěn v širším centru města Košice.

  Během pár minut se dostanete do centra města s nejhodnotnějšími kulturními a historickými památkami města Košice, jako Dóm sv. Alžběty, Státní divadlo, Urbanova věž, Východoslovenské muzeum, a jiné. Prohlídku historického centra můžete spojit s návštěvou obchodního centra Aupark v jeho bezprostřední blízkosti.
Ubytování:

Pokoj Business 21 m2 pokoje vybavené moderním nábytkem dvě twin / double lůžka LCD TV se satelitním příjmem Free Wi-Fi trezor telefon koupelna se sprchovým koutem a hygienickými potřebami samostatná toaleta některé pokoje s balkonem pokoj Economy 28 m2 pokoje vybavené moderním nábytkem dvě twin / double lůžka sedací souprava LCD TV se satelitním příjmem Free Wi-Fi trezor telefon koupelna se sprchovým koutem a hygienickými potřebami samostatná toaleta některé pokoje s balkonem vstupní prostory a hygienické zařízení sdílejí 2 pokoje pokoj Business de Luxe 42 m2 pokoje vybavené moderním nábytkem dvě twin / double lůžka rozkládací sedací souprava / přistýlka LCD TV se satelitním příjmem Free Wi-Fi trezor minibar set na přípravu kávy a čaje telefon koupelna se sprchovým koutem a hygienickými potřebami samostatná toaleta všechny pokoje s balkonem

Stravování:Snídaně: formou teplých a studených bufetových stolů

Crystal Cafe: otevřena denně od 6:30 do 22:00.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz