English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Košický > Košice > Apartmánový hotel City Residence

Apartmánový hotel City Residence

Košice


Apartmánový hotel City Residence
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmánový hotel City Residence *** se nachází jen několik metrů od pěší zóny v historickém jádru Košic. Nabízí ubytování v sedmi moderně zařízených apartmánech s kuchyňkou a klimatizací. Samozřejmostí je přístup na internet v celém hotelu a vyhrazené parkoviště. V ceně ubytování je snídaně servírovaná přímo ve Vašem apartmá. Součástí hotelu je kavárna a restaurace.

Umístění:

Metropole východu je díky své poloze a možnostem ideálním místem pro absolvování náročné individuální nebo pohodlných rodinných výletů v atraktivním okolí. Oblíbenou lokalitou návštěvníky je například údolí Čermeľským potoka s největším lesoparkem Košic a tamní dětskou železnicí, jejíž konečnou zastávkou je výletní středisko Alpinka. Vyhledávanou atrakcí města je i zoologická zahrada, která je největší ve střední Evropě. Nachází se v části Kavečany, kde si můžete vyzkoušet svůj adrenalin na sáňkařské - tobogánových dráze. Zajímavostí tamního okolí je i populární vyhlídková věž, ze které můžete spatřit město Košice jako na dlani. Evropskou raritou je studený gejzír v Herľany, který se vyplatí vidět. Stejně i několik kilometrů vzdálená Gemerská oblast s hradem Krásna Hôrka i zámečkem Betliar.

Ubytování:

Každý z ôsmych apartmánov pozostáva z obývacej miestnosti, spálne, priestrannej kúpelne a komplet zariadeného kuchynského kútika.Vybavenosť izieb: internetové pripojenie, TV a satelitné programy, DVD prehrávač, telefón, rádio, klimatizácia, žehlička a žehliaca doska, kuchynské spotrebiče, občerstvenie, trezor.

Stravování:

V kavárně City Residence, si můžete pochutnat na výborné italské kávě Dolce Arrabica - Carraro Caffe, jakož i na širokém sortimentu značkových vín, nápojů, horkých čokolád a 48 druhů čaje. V areálu můžete využít služeb restaurace, která nabízí široký výběr jídel domácí a mezinárodní provenience. V blízkosti hotelu se nachází široké spektrum restauraci různého zaměření.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz