English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzión Biela Dáma a Čierny Rytier

Kluknava


Penzión Biela Dáma a Čierny Rytier
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Vítejte v zrekonstruovaném sídle v Kluknave, kde sídlí středověká spišská pobočka rodu Csákyovců.
Masivní středověké kamenné zdi barokního zámku s renesančními základy 17. století budou chránit váš odpočinek a hluboký spánek v prostorných pokojích se všemi dnešními vymoženostmi: pohodlné postele, relaxační židle, sprchový kout nebo vana.
Základním dřevem dominuje základní design místností. Každý pokoj má své kouzlo, barvu, vůni ... relaxujte v historické klenbě, můžete si vychutnat romantiku středověku.
Zámek má malou posilovnu, wellness centrum se saunou, vířivkou a posezením, masáž na vyžádání, salonek s knihovnou, DVD a hry.
Umístění:

Kluknava je skok do historických památek východního Slovenska. Můžete navštívit Spišský hrad, Spišskou Kapitolu, Markušovce, Hodkovce, Bijacovce, Gelnici, Smolník, Jasov, Betliar, Krásnou Hôrku a staré zlaté doly.

Ubytování:

Místnosti, jako je to, že je to tak snadné najít, najdete je útulné, přestože jsou prostorné, romantické a současně moderní, snadno se dostanou do kouzelných příběhů z dětství a možná začnou snít o smíchu rytířů a krásných dámích, vezměte si snídani do postele a pak Jděte na procházku, výlet nebo lovec ...
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz