English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT

Kaluža


Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Thermal Šírava Spa Resort svým hostům nabízí nerušený relax a odpočivek v malebné přírodě Zemplínské Šíravy a Východoslovenské nížiny u slovenského moře. Hosté se mohou ubytovat v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem, rychlovarnou konvicí se setem na přípravu čaje nebo kávy, klimatizací, trezorem a minibarem.

Zábavu a odpočinek si dopřejte v Thermalparku, kde naleznete vodní svět plný vodních atrakcí a bazénů, saunový svět, kde můžete vyzkoušet saunové ceremoniály a spa, které nabízí kombinaci relaxačních masáží a kosmetických ošetření přizpůsobených potřebám Vaší pokožky.

Hotel též nabízí exkluzivní prostory pro konferenční hosty s přenocováním. Prostory typu kinosál a senderov můžete poté využít pro Vaše konference, semináře, workshopy nebo prezentace.

 

Umístění:

Thermal Šírava Spa Resort se nachází 8,5 km od města Michalovice. V letních měsících můžete vyrazit na pláže či procházku kolem v. n. Zemplínská Šírava. Malebná příroda Zemplínské Šíravy a Východoslovenské nížiny poté vybízí jak k turistice, tak cykloturistice.

Stravování:

Hosté si mohou ke svému pobytu objednat snídani či polopenzi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz