English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Domček Deáková

Hrabušice


Domček Deáková
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Příjemný domek Deáková představuje samostatný objekt ve dvoře rodinného domu. Ubytovat se v něm může 8 hostů v trojici pokojů.

K dispozici je také koupelna s toaletou a společenská místnost s krbem, televizorem se satelitním příjmem a kuchyňským koutem.

K tomu náleží elektrický sporák, chladnička, mikrovlnka, rychlovarná konvice a jídelní posezení. Ničím nerušené posezení u grilu si můžete vychutnat i ve dvoře a v případě zájmu půjčit ferratové sety.

Samozřejmostí je Wifi připojení na internet, plynové topení a topení na tuhé palivo či dvojice parkovacích míst u objektu na oploceném pozemku. Kousek od domku natrefíte na autobusovou zastávku, prodejnu potravin i rozličné restaurační zařízení.

Umístění:

Domek Deáková vás očekává v centru obce Hrabušice v okrese Spišská Nová Ves v nádherném prostředí národního parku Slovenský ráj. Můžete se tak do sytosti věnovat turistice a absolvovat populární túry, jako je například Průlom Hornádu, Kláštorská roklina nebo soutěskou Suchá Belá. Zamířit se dá i na Tomášovský výhled či k mechové nebo Závoje vodopádu. Navštívit se vyplatí i Dobšinskou ledovou jeskyni, Národopisné muzeum v Smižanech či Zoologickou zahradu a letní koupaliště ve Spišské Nové Vsi. Co se týče zimních sportů, ty si vychutnáte v střediscích Ski centrum Kubašok nebo Ski Mlynky - Dedinky.

Ubytování:Domek Deáková nabízí ubytování pro 8 osob ve 3 pokojích. Ve společenské místnosti je krb, televizor, satelit a kuchyňský kout s elektrickým sporákem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním posezením. K dispozici je také wifi internet.1x Ložnice: 1x manželská postel

2x ložnice: 1x manželská postel, 1x přistýlka (rozkládací křeslo)

1x Společenská místnost
Vybavení: Krb / Kamna, televizor, pohovka, Satelit

1x Kuchyně
Vybavení: Chladnička, Elektrická trouba, Elektrický sporák, mikrovlnka, Přezůvky

1x Koupelna bez toalety
Vybavení: Ručníky, Umyvadlo, Sprchový kout

1x Samostatná toaleta© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz